Volné pracovní místo ÚDRŽBÁŘ - PRAHA

aktivní
AAA Auto International a.s.
Místo pracoviště
Dopraváků 874/15, 184 00 Praha 8-Čimice
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity, středoškolské nebo vyučení s maturitou

Pro naši stabilní dynamickou společnost, kde je neustále co spravovat, instalovat, zařizovat, dojednávat, hledáme uchazeče na pozici údržbáře, kterého baví nejen fyzická práce, ale také je rád v kontaktu s dalšími kolegy, případně klienty společnosti.

Náplň práce:

Údržba budov a okolí spojená s drobnými opravami v rámci instalatérských, topenářských, zednických, malířských, natěračských prací.
Vyzvedávání a odvoz věcí/dokumentů souvisejících s firemním provozem.

Požadujeme

*vyuční list technického směru
*zkouška z vyhlášky 50/78 sb. §5
*praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok
*řidičský průkaz sk. B
*vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, iniciativu

Nabízíme

*příjemný přátelský kolektiv
*firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou apod.
*práci na HPP dobu neurčitou
*možnost nástupu IHNED