Volné pracovní místo  Údržbář strojů s elektro vyhláškou (od 21.000 Kč) - i pro absolventy!

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Mezinárodní výrobní společnost v Olomouci hledá do svého týmu údržbáře strojů. Máte platnou elektro vyhlášku 50/1978 Sb., §6 a kladný vztah k výrobním strojům? Pošlete nám svůj životopis! Nabídka je vhodná i pro absolventy středních škol!

Náplň práce:

  • opravy výrobních strojů, jejich mechanická i elektro údržba
  • kontrola skladových zásob náhradních dílů, komunikace s dodavateli
  • zavádění nových strojů do výroby
  • tvorba příslušné dokumentace

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického směru
  • platná vyhláška 50/1978 Sb., §6 podmínkou
  • zkušenosti s údržbou strojů výhodou
  • schopnost čtení elektro dokumentace

Nabízíme

  • různorodá práce v úspěšné mezinárodní společnosti v Olomouci
  • moderní strojní vybavení
  • přátelské prostředí
  • příležitost k získání zkušeností a možnost růstu
  • benefity společnosti: příspěvky na stravování, volnočasové poukázky, a spousta dalších
  • práce na HPP, nástup možný ihned

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám svůj životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.