Volné pracovní místo  Uklízeč/ka Moravská Třebová (OZP)

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 112–113 Kč / hodinu

O firmě

Naše společnost M&M Object Security s.r.o. byla založena v říjnu 2016. Vzhledem k naší široké oborové působnosti pracují u nás osoby se zdravotním postižením či se zdravotním znevýhodněním jak v chráněné dílně, tak na dalších pracovištích jako jsou např. vrátnice, recepce, kanceláře, dále naši zaměstnanci působí při ostraze staveb, objektů či prodejen, a to v rámci celé ČR.

Hledáme uklízeče/ky na pravidelný úklid administrativních a výrobních prostorů na zkrácený úvazek.
Práce je určena pro osoby s OZP.
Zametání, vysávání, mytí podlah. Vykonávat různé činnosti pro udržení čistoty a pořádku toalet, interiérů a vybavení kanceláří.
Práce je v klidném a příjemném prostředí.

Tato náplň práce je rozvržená na celý den např. :

od 6:00 - 9:00 hod. 1. uklízeč/ka - úklid kanceláří
od 7:00 - 10:00 hod. 2. uklízeč/ka - úklid dílen
od 10:00 - 12:00 hod. 3. uklízeč/ka - úklid chodeb
apod.

Nabíráme několik pracovníků a pracovnic na úklid, práci si mohou individuálně rozvrhnout mezi sebou.

Požadujeme

OZP (ID I., II. a III. stupeň invalidity)
Smysl pro pořádek a čistotu, pečlivost, samostatnost, aktivní přístup k práci a příjemné vystupování.

Nabízíme

Férové jednání a domluva, individuální plánování směn.

Vhodné pro

OZP.

Jiná sdělení

Nástup IHNED.