Volné pracovní místo  Vedlejší činnost vedená z domova. Příjem 8-12 tis./měs.

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
  • maloobchod/ klientský servis
  • rozvoj firmy
  • organizace obchodu

Požadujeme

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání/vyučen
  • zodpovědný přístup k práci
  • odpovídající časové možnosti
  • není vhodné jako krátkodobý přivýdělek-preferujeme dlouhodobou spolupráci.

Nabízíme

Jsme prosperující, zavedená obchodně poradenská firma a nabízíme následující uplatnění: - vedlejší činnost 2-3 hod. denně. Příjem 8-12 tis. - zázemí zavedené a prosperující obchodně poradenské firmy - využití počítače a internetu - práce vedena z velké části z domova - uplatnění pro muže i ženy - plné zaškolení na danou pozici - možnost osobního ,finančního a kariérního růstu - později možná i hlavní činnost s výborným finančním ohodnocením.

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Jak nyní postupovat abyste u nás získali uplatnění:

Nyní klikněte na tlačítko ODPOVĚDĚT a my Vás budeme následně nezávazně kontaktovat s podrobnějšími informacemi a instrukcemi.