Zařazeno v oborech:
Strojírenství, Ostraha a bezpečnost
Pozice:
Technik BOZP
Lokalita:
Ostrava-město
Může se Vám hodit:
Technik BOZP Ostrava-město

Volné pracovní místo VEDOUCÍ BOZP A FACILITY

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Ostrava
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní
Hrubý plat
45000 - 55000 Kč/měs

Ref. č.: 4–30–217302. Přijde Vám zajímavé pracovat ve společnosti s dobrým jménem, příjemným kolektivem, spoustou benefitů a přímo v Ostravě? Pak reagujte na naši nabídku. Hledáme kandidáta na pozici HLAVNÍ BEZPEČNOSTNÍ TECHNIK.

Náplň práce:
  • kontrola BOZP a PO na pracovišti
  • eliminace a preventivní opatření ohledně bezpečnostních ri­zik
  • zodpovědnost za dodržování legislativy a norem, komunikace s úřady
  • vytváření nových směrnic
  • šetření, evidence a reporty pracovních úrazů
  • aktivní zapojení do procesu neustáleho zlepšování – spolupráce s oddělením štíhlé výroby
  • školení BOZP a PO
  • optimalizace nákládání s energiemi
  • tvorba facility budgetu
  • výběr dodavatelů pro údržbu, úklid, renovace
  • kontrola dodržování budgetu, plateb
  • koordinace ostrahy objektů
  • reporting řediteli

Požadujeme

  • vzdělání v oboru BOZP a PO
  • praxe jako bezpečnostní technik 3 roky
  • znalost angličtiny na pokročilé komunikativní úrovni
  • osvědčení v oblasti prevence rizik 309/2006 sb.
  • osvědčení technika požární ochrany – č. 133/1985 sb.
  • MS Office
  • nebát se zodpovědnosti a samostatnost

Nabízíme

Co nabízíme:
  • příjemný kolektiv skvělých lidí
  • pracoviště Ostrava
  • měsíční prémie 0–10%
  • nadstandardní ohodnocení
  • veškeré běžné benefity jsou samozřejmostí