Volné pracovní místo  Vedoucí expedice s AJ (od 35.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Hledá se zkušený vedoucí expedice, který se chce realizovat v mezinárodním prostředí výrobní společnosti, významného dodavatele do automobilového průmyslu.
Splňujete níže uvedená kritéria? Pošlete nám životopis!

Náplň práce:

  • Koordinace procesů v rámci expedice
  • Zodpovědnost za správné plánování dodávek k zákazníkům
  • Provádění inventur, zodpovědnost za efektivní vedení skladového hospodářství
  • Spolupráce s výrobou za účelem efektivního vytížení výrobních linek
  • Vedení a řízení přiděleného týmu
  • Reportování nadřízenému, aj.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomické, logistika, ale i technické)
  • Praxe na vedoucí pozici v logistice nutná
  • Zkušenost ve výrobní firmě, ideálně automotive
  • AJ na velmi dobré úrovni
  • Zkušenost ve vedení a řízení týmu
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Dynamickou práci v zajímavém prostředí
  • Velmi dobré finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity
  • Příspěvky na volný čas, jazykové vzdělávání
  • Možnost stravování na pracovišti
  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj
  • Termín nástupu: ihned/dle domluvy

Jiná sdělení

Vybrané uchazeče zkontaktujeme do 14 dní od přijetí životopisu. Uchazeče, kteří nepostoupí do užšího kola, zařadíme do naší databáze a budeme je kontaktovat v případě otevření další vhodné pracovní pozice. Těšíme se na případnou spolupráci s Vámi!

Odpovědí na tento inzerát souhlasíte (v souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) s tím, aby společnost SUGESTO s.r.o., sídlem Císařov 109, 751 03 Císařov, zpracovávala, spravovala a uchovávala Vaše osobní údaje, a to za účelem zprostředkování zaměstnání, marketingu, obchodu či nabízení jiných služeb, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 sb. Souhlas je udělen na dobu neurčitou, a to až do jeho odvolání písemnou formou.