Volné pracovní místo  Vedoucí expedičního oddělení až 60.000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Nabízíme:

  • Zázemí velké mezinárodní společnosti
  • HPP na dobu neurčitou
  • Zajímavé finanční ohodnocení + roční bonus
  • 5 týdnů dovolené stravenky v hodnotě 90 Kč jazykové kurzy penzijní připojištění a jiné benefity společnosti
  • Mobilní telefon a notebook
  • Kariérní růst
  • Místo výkonu práce Plzeňský kraj

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání s maturitou
  • PODMÍNKOU zkušenosti s vedením týmu o min. počtu 5 lidí
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka (komunikace s dodavateli zákazníky písemnou i telefonickou formou)
  • Praxe v oblasti skladové logistiky (příjem výdej přeprava)
  • Schopnost motivovat podřízené (kvůli efektivitě práce)

Náplň práce:

  • Vedení pracovníků v expedičním oddělení
  • Zodpovědnost za správnost a včasnost expedice
  • Plnění zadaných cílů na základě jejich stanovení (snižování reklamací od zákazníků)
  • Motivace týmu udržování dobrých vztahů na pracovišti popřípadě řešení zaměstnanecké nekázně
  • Práce na PC (zadávání zakázek do systému vystavování dokladů)

V případě zájmu nám neváhejte zaslat Váš životopis.