Volné pracovní místo VEDOUCÍ FINANČNÍHO ODDĚLENÍ DANÍ (45.000 - 50.000,- Kč)

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Ústecký kraj
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou

Pro významnou a neustále se rozvíjející výrobní společnost na Chomutovsku, hledáme zkušeného daňového specialistu na pozci VEDOUCÍ ODDĚLENÍ DANÍ.

Vaším úkolem bude:
*Tvorba interní daňové metodologie a postupů
*Podpora v rámci daňových a investičních projektů
*Kalkulace daní v rámci interního plánování
*Příprava a kontrola daňových přiznání
*Posuzování smluv z daňového hlediska
*Komunikace a spolupráce s externím daňovým poradcem
*Spolupráce při nastavování a testování systému SAP
*Příprava interních daňových školení
*Příprava interních daňových reportů
*Vedení menšího týmu spolupracovníků
*Zastupování před finančním úřadem v rámci daňových řízení, aj.

Požadujeme

*SŠ/VŠ ekonomického směru
*Minimálně 4 roky zkušeností v daňové oblasti (zkušenost z oblasti spotřebních daní výhodou)
*Zkušenost s vedením zaměstnanců výhodou
*AJ na aktivní úrovni(polský jazyk výhodou)
*Velmi dobrá znalost MS Office
*Zkušenosti se systémem SAP
*Administrativní zdatnost
*Dobré komunikační dovednosti, flexibilita

Nabízíme

*Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodním prostředí zaměřených úkolech v nadnárodní společnosti
*Vynikající pracovní atmosféru v dynamickém a profesionálním týmu
*Odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity ( mzda dle kvalit kandidáta + roční bonus)
*Další vzdělávání a kurzy

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.