Volné pracovní místo  Vedoucí firemní prodejny Triola

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Hledáme zkušenou kolegyni na pozici vedoucí firemní prodejny TRIOLA.
Co Vás čeká?
  • Samostatné vedení svěřeného týmu, přes nábor prodejního personálu až po vedení chodu firemních prodejen (zaškolování, vedení a hodnocení)
  • Koordinace vzhledu prodejny na základě předem odsouhlasených vizuálu
  • Pravidelná koordinace a kontrola prodejního portfolia v rámci IT systému
  • Plnění stanovených cílů a pravidelný reporting managementu společnosti
  • Prodej v rámci firemní prodejny (aktivní práce s pokladním systémem, servis zákazníkům na základě předem odsouhlasených manuálů)
  • Cesty po prodejnách Triola v České republice

Požadujeme

  • Min. 3 roky praxe na pozici vedoucí v kamenné prodejně zaměřené na prodej spotřebního zboží
  • Samostatnost a odpovědný přístup
  • Zkušenost s vedením menšího týmu lidí
  • Silná orientace na zákazníka
  • Organizační schopnosti
  • Časová flexibilita
  • Aktivní řidičské schopnosti (ŘP sk. B)
  • Uživatelská znalost PC (Word, Excel)

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a silné české firmy
  • Perspektivní projekt s možností osobní realizace
  • Motivační systém finančního ohodnocení
  • Možnost dalšího kariérního růstu
  • Firemní benefity

Jiná sdělení

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Triola a.s., významný tuzemský výrobce dámského spodního prádla a plavek.

Místo práce: Praha, Brno, Ostrava

Termín nástupu: Dle dohody

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".

Platnost inzerátu končí 28. 9. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.