Volné pracovní místo VEDOUCÍ GRAFICKÉHO ODDĚLENÍ - Ostrava

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Ostrava
Plný úvazek
Vzdělání
vysokoškolské / univerzitní
Hrubý plat
25000 - 33000 Kč/měs

Náš klient nabízí pracovní příležitosti a jedinečné ocenění pro zkušené a talentované uchazeče na pozici VEDOUCÍ GRAFICKÉHO ODDĚLENÍ – Ostrava

náplň práce:
  • vedení, kontrola, motivace týmu se zaměřením na tvorbu „Artworků“ s následným využitím ve výrobě
  • aktivní komunikace se zákazníkem, výrobou, dalšími odděleními
  • tvorba a aktualizace interní dokumentace
  • zajištění správných „Artworků“ na základě požadavků od klientů a výroby
  • kontinuální zlepšování kvality a procesu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • minimálně 3 roky zkušeností – zaměření na Artworky a ofsetový tisk, sítotisk
  • praktické zkušenosti s grafickými SW – Adobe inDesign, Photoshop, Illustrator, Quark apod.
  • pokročilá znalost AJ podmínkou
  • schopnost vést menší tým grafiků
  • proaktivní, zákaznický přístup
  • MS Office

Nabízíme

  • pracoviště v Ostravě
  • moderní pracovní prostředí
  • moderní produkt
  • stravenky
  • jazykové vzdělávání

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.