Volné pracovní místo  Vedoucí konstrukce - okres Děčín

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho klienta hledáme kandidáta na pracovní pozici: VEDOUCÍ KONSTRUKCE.

Náplň práce:
  • návrh a realizace konstrukčních celků
  • kalkulace cen daných celků
  • práce v systémech SolidWorks a AutoCad
  • vedení týmu konstrukce
  • úzká spolupráce s výrobním úsekem při výrobě zkonstruovaných celků.

Požadujeme:
  • SŠ vzdělání technického směru
  • min. 5 let praxe na obdobné pozici podmínkou
  • orientace ve strojírenských normách a v technické dokumentaci
  • znalost 3D CAD software (SolidWorks)
  • zkušenost s vedením týmu organizační schopnosti
  • znalost cizího jazyka výhodou
  • řidičský průkaz B.

Nabízíme:
  • práce na HPP
  • stabilní zaměstnání v mladém kolektivu
  • osobní rozvoj a školení
  • finanční benefity (osobní ohodnocení prémie aj.)
  • možnost kariérního růstu
  • moderní pracovní prostředí
  • 20 dní dovolené.

Kontakt: Bc. Michaela Beránková použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulář