Volné pracovní místo  VEDOUCÍ KVALITY s postupem na MANAŽERA

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 5-30-218000. Pozor! Pozor! <br/>Máte ambice se výhledově vyšvihnout až na pozici manažera kvality? <br/>
<br/>Mimořádná nabídka pro kvalitáře!! Pokud máte zkušenost s řízením kvality a chcete působit ve výrobní firmě v oboru strojírenství - POŠLETE NÁM SVŮJ ŽIVOTOPIS!!!<br/>
<br/>Co Vás čeká?<br/>
<ul>
<li> Řízení oddělení kvality o třech lidech</li>
<li> Tvorba interních směrnic</li>
<li> Organizace auditů ISO 9001</li>
<li> Kontrola pomocí kvalitářských nástrojů - FMEA, APQP</li>
<li> Řešení procesní a výstupní kontroly</li>
<li> Čas od času řešit reklamace se zahraničními klienty v "terénu"</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Ideálně technická SŠ</li>
<li> Praxe v kvalitě alespoň rok</li>
<li> Manažerský potenciál</li>
<li> Znalost práce na PC</li>
<li> ŘP sk. B</li>
<li> Ochota cestovat</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Zajímavá práce s kariérním postupem</li>
<li> Flexibilní začátek/konec pracovní doby</li>
<li> Příspěvek na penzijní/životní připojištění</li>
<li> Mobilní telefon</li>
<li> Notebook</li>
<li> Manažerský motivační program</li>
<li> Sleva na firemní výrobky/služby</li>
<li> Závodní stravování (dotované zaměstnavatelem: 23Kč za hlavní jídlo)</li>
<li> Vzdělávací kurzy </li>
<li> Školení </li>
<li> Závodní stravování</li>
<li> Firemní akce</li>
<li> Zázemí s rozsáhlým výrobním programem</li>
<li> Silná a neustále se rozvíjející společnost</li>
</ul>