Volné pracovní místo  Vedoucí lékárny (M/Ž) - přátelský kolektiv, flexibilní forma úvazku!

Vzdělání Vysokoškolské
Hrubá mzda 45 000–50 000 Kč / měsíc

Hledáme vášnivého a zkušeného magistra lékárny, který se chce zapojit do našeho týmu zdravotnických profesionálů. Pokud máte zájem poskytovat vysokou úroveň péče a komunikovat s pacienty s ohledem na jejich individuální potřeby, tuto příležitost byste neměli minout.

Co Vám nabízíme:

  • Přátelský a mladý kolektiv.
  • Variabilní forma úvazku: společně se domluvíme co Vám nejvíc vyhovuje.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Příjemné platové ohodnocení!
  • Bonusy z výnosů lékárny.
  • Možnost zajištění ubytování.
  • Příspěvky na stravování.
  • Příspěvky na další vzdělávání a rozvoj.
  • Lidský přístup.

Náplň práce:

  • Vydávání léků na předpis, zdravotních prostředků a volně prodejných léků, a také dalších výrobků na základě požadavků klientů.
  • Příprava léků dle individuálních předpisů a udržování přesné evidence.
  • Objednávání zásob léků a zdravotnických potřeb.
  • Monitorování a řízení kvalitativních reklamací a stahování léků z oběhu.
  • Kontrola kvality a správa dodávek léčivých látek.
  • Zodpovědnost za chod lékárny.

Naše požadavky:

  • Magisterské vzdělání v oboru farmacie.
  • Praxe v lékárenství výhodou, ale ne nutností.
  • Schopnost komunikovat s pacienty a poskytovat jim odborné poradenství.
  • Ochotu pracovat v týmu a přispívat k celkové kvalitě péče.
  • Samostatnost, loajalitu, pečlivost, zájem o pacienty, empatie.

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu a přispět k poskytování kvalitní farmaceutické péče, zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na vaši odpověď!