Volné pracovní místo Vedoucí logistiky

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Jihočeský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
vysokoškolské / univerzitní
Hrubý plat
40000 Kč/měs

Jste z okolí Prachaticka či Strakonicka a máte zkušenosti s logistikou ve výrobní společnosti, pokud ano otevírá se Vám skvělá příležitost! Pro našeho významného partnera, nadnárodní výrobní společnost, obsazujeme pozici Vedoucí logistiky.

Náplň práce:
  • zodpovědnost za několik týmů spadající pod logistiku
  • odpovědnost za kompletní logistické a celní procesy
  • úzká spolupráce s výrobou, oddělením nákupu
  • efektivní řízení nákladů
  • odpovědnost za rozpočet oddělení
  • vede kompletní reporting za logistické oddělení

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • znalost logistických procesů a postupů
  • 2letá praxe v oboru logistiky (působení na manažerské pozici výhodou)
  • nutná praxe ve výrobní společnosti
  • silné organizační , analytické a manažerské schopnosti
  • pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka
  • dobrá znalosti software MS Office, Oracle

Nabízíme

Společnost nabízí:
  • finanční ohodnocení od 40 tis./měs.
  • práci v moderním pracovním prostředí s nejmodernějšími technologiemi
  • možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • zázemí silné firmy s perspektivou dlouhodobého zaměstnání
  • zaměstnanecké výhody
  • firemní stravování
  • možnost profesního růstu
  • příspěvky na dopravu
  • příspěvky na dovolenou a Vánoce

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.