Volné pracovní místo  Vedoucí montér

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Popis pracovní nabídky

Pro našeho obchodního partnera obsazujeme pozici

Vedoucí montér - pro území ČR, popř. zahraničí

Požadavky :

praxe ve vedení montáží v oblastech – potrubních rozvodů a technologických celků
komunikativní znalost AJ nebo NJ výhodou – není podmínkou
osobní aktivita a zájem, časová flexibilita, iniciativa, samostatnost, preciznost, zodpovědnost, komunikativnost

Náplň práce :

řízení a kontrola montážní činnosti přidělené zakázky
řízení a kontrola montážní činnosti subdodavatelských firem při realizaci zakázek
spolupráce s technickým a obchodním oddělením
práce s projektovou dokumentací, smlouvami a harmonogramy a další potřebnou dokumentaci k provádění díla
komunikace s klienty a dodavateli

Nabízíme

zázemí stabilní společnosti,
možnost osobního rozvoje
služební automobil a mobil
nadstandartní finanční ohodnocení dle praxe
55 000 – 70 000 kč hrubého měsíčně + diety
spolupráci na zajímavých projektech
trvalý pracovní poměr na dobu neurčitou
nástup možný ihned

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Pro území ČR, popř. zahraničí