Volné pracovní místo VEDOUCÍ NÁSTROJAŘ - ÚDRŽBÁŘ FOREM - OLOMOUCKO - 45.000,-Kč

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Olomoucko
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity

Máte zkušenosti s údržbou forem do vstřikolisů ? Hledáte zaměstnavatele, který umí pracovité zaměstnance náležitě ocenit? Pak je tato nabídka právě pro Vás!

Mezinárodní výrobní společnost, s dobrým jménem na trhu, hledá vhodné kandidáty/kan­didátky na pozici:

VEDOUCÍ NÁSTROJAŘ – ÚDRŽBÁŘ FOREM – OLOMOUCKO – 45.000,– Kč

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za svěřené úkoly
  • Preventivní údržba, úpravy a čištění forem
  • Participace na zlepšování práce
  • Zodpovědnost za opravy a správný chod

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání (ideálně specializace – výroba forem)
  • zkušenosti na obdobné technické pozici
  • znalost základních technologických procesů (vstřikování plastů, lakování)
  • samostatnost
  • ochota pracovat na směny

Nabízíme

  • práci v prosperující společnosti
  • motivující platové podmínky
  • firemní vzdělávání
  • příspěvěk na stravování

Místo výkonu práce: Olomoucko

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.