Volné pracovní místo  Vedoucí nových projektů

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 11-30-224494. Máte za sebou vedení projektů v sektoru automotive? Hledáte nové zkušenosti, profesní růst a vyšší finanční ohodnocení? Nabízíme příležitost získat zajímavou práci v profesionálním prostředí na pozici:<br/>
<br/>VEDOUCÍ NOVÝCH PROJEKTŮ<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> plánování nových projektů nebo transferů výroby</li>
<li> řízení náběhu výroby v závodě </li>
<li> koordinace členů projektového týmu každého projektu (4-5 členů týmu)</li>
<li> práce s výrobními daty, plánování kapacity robotů a důležitých investic</li>
<li> plánování výrobního procesu pro nové produkty (FMEA)</li>
<li> zabezpečení dodávek nakupovaných dílů a předsériových dílů a zařízení </li>
<li> nastavení procesu ve spolupráci s technologií a nastavení supply chain s logistikou</li>
<li> optimalizace při náběhu nového projektu do sériové výroby</li>
<li> pravidelná komunikace se zahraniční centrálou, přímý report programovému manažerovi</li>
<li> koordinace s projektovými týmy jiných závodů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> vzdělání technického směru</li>
<li> praxe v automobilovém průmyslu na obdobné pozici 3 roky</li>
<li> plynulá angličtina, případně francouzština</li>
<li> perfektní organizační dovednosti </li>
<li> časová flexibilita při zavádění projektu do série</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zajímavá a různorodá prácovní náplň</li>
<li> 13. plat, vyplácen semestrálně</li>
<li> 5 týdnů dovolené po 1. odpracovaném roce</li>
<li> bonusový program pro zaměstnance</li>
<li> stravování v závodě</li>
<li> profesní růst</li>
<li> další odborné vzdělávání v rámci požadavků pracovní pozice</li>
<li> příspěvek na penzijní připojištění</li>
<li> jazykové kurzy</li>
</ul>