Volné pracovní místo  VEDOUCÍ OBCHODNÍHO TÝMU BRNO (mzda od 55 000 Kč výše)

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 55 000–65 000 Kč / měsíc

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Máte technické vzdělání, praxi v obchodní sféře a zkušenosti s vedením menšího týmu obchodníků?

Co budete dělat?
  • jako šéf obchodního týmu koordinujete cca 8 lidí (3 obchodníci na jednoúčelové stroje a 5 lidí na komponenty)
  • sám se staráte o portfolio stávajících zákazníků
  • prezentujete produkty, výrobky pro automatizaci a bezpečnost strojních zařízeních
  • sjednáváte si schůzky a vedete obchodní jednání u zákazníků
  • zodpovídáte za obchodní výsledky svého týmu na pobočce v Brně

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání ve strojním oboru, nebo elektro
  • AJ nebo NJ na úrovni min. B2 (budete komunikovat se zákazníky ze zahraničí)
  • MS Office – pokročilý
  • řidičský průkaz B

Nabízíme

  • mzda od 55 000 Kč výše
  • k dispozici služební auto i k osobním účelům, mobilní telefon, notebook
  • týden dovolené navíc
  • a další zaměstnanecké benefity (multisport karta, po roce příspěvek na penzijní nebo životní pojištění...)
  • pracoviště: Brno

Jiná sdělení

Jsme specialisté na průmyslovou automatizaci, výrobu jednoúčelových strojů a dodávky bezpečnostních komponentů. Na trhu v České republice působíme od roku 1991 jako pobočka rakouské společnosti. Od roku 1997 se profilujeme především do oblasti bezpečné automatizace.