Volné pracovní místo  Vedoucí odd. správy ICT a Infrastruktury - okr. Kladno

Lokalita Kladno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí oddělení správy a Infrastruktury.

Náplň práce:
  • Vedení týmu při správě provozu a rozvoji služeb
  • Správa a rozvoj počítačové sítě LAN a WAN (metropolitní i interní)
  • Správa a rozvoj datových center
  • Správa HW a SW používaného v organizaci a technická podpora jejich uživatelů
  • Správa serverů MS Windows a virtualizační technologie
  • Správa prostředků kybernetické bezpečnosti – Firewall, Antivir, VPN
  • Monitoring systémů firmy a aktualizace systémů
  • Správa procesu zálohování a obnovy dat
  • Komunikace uvnitř společnosti, s partnery a zákazníky - městské organizace (řízení dodávky jejich služeb)
  • Rozvojové technologické a partnerské projekty (založené a zřízené organizace SMK)
  • Podíl na přípravě nákupů a VŘ – návrhy architektury a technologií

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření (seniorní pozice)
  • Samostatný přistup, dobré komunikační dovednosti, manažerské schopnosti, organizačně schopný týmový hráč
  • Loajálnost, preciznost, důslednost
  • Minimálně 3 letá praxe na podobné pozici
  • Správa aktivních síťových prvků – switch, router, WiFi apod.
  • Technologie a standardy LAN a WAN sítí
  • Správa datových center, IT i non IT technologií
  • Zkušenost s větší infrastrukturou (3 datová centra, >100 serverů, metropolitní síť)
  • Velmi dobrá znalost správy serverových operačních systémů MS Windows včetně domény, DHCP, DNS, Výborná orientace v HW, DB a SW
  • Znalosti a zkušenosti s provozem prostředí Citrix
  • Jazyk CZ – rodilý mluvčí
  • Jazyk AJ

Nabízíme

  • Profesionální tým zkušených lidí s příjemnou atmosférou
  • Nově vybavené kanceláře, technické zázemí
  • Notebook, mobilní telefon
  • Příspěvek na stravné 130 Kč
  • Balíček benefitů (rozvoj, vzdělávání, stravenky, 5 týdnů dovolené, 3 dny sick day, možnost občasné Home office
  • Po zapracování možnost příspěvku na DP

Pracovní doba:
  • dle poskytování služeb Statutárního města Kladna
o po+st 7:30-17:30,
o út+čt 7:30-15:00,
o pá 7:30-12:30
  • flexibilní i dle požadavků na servis ICT komponent

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.