Volné pracovní místo  VEDOUCÍ ODDĚLENÍ MEZINÁRODNÍ DOPRAVY #7092801

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, mezinárodní logistickou společnost, kandidáty/kandidátky na pozici:

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ MEZINÁRODNÍ DOPRAVY

Popis pozice / Náplň práce:
· Vedení menšího týmu odd. mezinárodní přepravy (5 dispečerů)
· Zodpovědnost za plnění finančního plánu svěřeného střediska
· Pravidelná komunikace se zákazníky, dopravci, zahraničními partnery
· Organizace FTL a LTL přeprav na základě požadavků od zákazníků
· Kalkulace přepravních nákladů, vyúčtování přeprav
· Spolupráce při naplňování obchodních cílů společnosti
· Pravidelný reporting vedení společnosti

Požadujeme

Náš klient požaduje:
· SŠ/VŠ vzdělání, ideálně z oblasti dopravy
· Praxi v oblasti MKD a logistiky PODMÍNKOU
· Zkušenost s vedením malého kolektivu
· AJ ci NJ na velmi dobré úrovni – slovem i písmem
· Komunikačně zdatnou, samostatnou a zodpovědnou osobnost
· Obchodního ducha a proaktivitu
· Výbornou znalost MS Office
· ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

Náš klient nabízí:
· Zázemí mezinárodní stabilní společnosti
· Nadstandardní platové ohodnocení
· Služební vůz, notebook, mobilní telefon a další benefity
· Zaměstnání na HPP na dobu neurčitou s možností okamžitého nástupu
· Samostatnou a odpovědnou práci s možností seberealizace
· Pracoviště: Praha-východ

Jiná sdělení

Máte-li zájem o tuto pozici, použijte prosím možnost reakce prostřednictvím odpovědního formuláře.

Pro případné otázky kontaktujte paní Nikolu Drábkovou.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.