Volné pracovní místo Vedoucí oddělení vývoje a implementace systému k řešení hlasové komunikace

aktivní
DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o.

Naše společnost, DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o, je personálně poradenskou společností mezinárodního charakteru, s mateřskou společností v německém Stuttgartu. Nabízíme nejen klasické „HR služby“ (typu recruitment, executive search, etc.), ale také služby nadstavbové, služby typu „Try and Hire“, dočasné přidělení zaměstnanců apod.

Místo pracoviště
Ústí nad Labem
Plný úvazek
Vzdělání
vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • Vedení vývoje a realizace systému představujícího komplexní, škálovatelné a spolehlivé řešení hlasové komunikace
  • Obchodní i technická podpora prodeje systému
  • Zajištění rozvoje útvaru vývoje a implementace daného systému
  • Komunikace s externími i interními klienty

Požadujeme

Hledáme:

  • VŠ technického směru se zaměřením na telekomunikace
  • Praxe s vedením vývoje IT aplikací v telekomunikačním sektoru (helpdesk, call-centrum)
  • Komunikativní znalost AJ
  • Bezúhonnost
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Obchodní dovednosti ve vztahu ke klientům a zvládání technické podpory prodeje
  • Znalosti a dovednosti projektového řízení
  • Dovednosti k vedení týmu i liniovému řízení
  • Komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilita a aktivní přístupy k řešení problémů

Nabízíme

Nabízíme:

  • Profesionálně zajímavou práci ve vývoji i aplikaci specifického produktu
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem
  • K základní mzdě výkonnostní odměny + možný podíl z příjmu plynoucích z akviziční činnosti
  • Pružnou pracovní dobu
  • Stravenky
  • Možnost: služebního automobilu, notebooku a telefonu
  • Případné vzdělávací kurzy dle potřeb pozice

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.

Reakcí na tento inzerát na obsazení pozice dávám souhlas k tomu, aby společnost DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o. , sídlem Biskupský dvůr 2095 / 8 , Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“ ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.