Volné pracovní místo  VEDOUCÍ PLÁNOVÁNÍ A LOGISTIKY S AJ (Severní Čechy)

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Nabízíme Vám vynikající příležitost pracovat v zavedené mezinárodní společnosti na pozici:<br/>
<br/>VEDOUCÍ PLÁNOVÁNÍ A LOGISTIKY<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> tvorba podnikových cílů, strategií a plánů</li>
<li> analýza problémů v jednotlivých odděleních společnosti, stanovení priorit, návrh způsobu řešení</li>
<li> iniciování změn a rozvoj systému kvality, BOZP a PO, systém environmentálního managementu ve spolupráci s firemními specialisty. (ISO TS 16949, ISO 14001, OHSAS 18001)</li>
<li> komunikace s ostatními odděleními společnosti </li>
<li> zavedení opatření pro zvýšení produktivity a snížení nákladů </li>
<li> rozhodování o investicích a kontrola jejich účinnosti a využití</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání ekonomického směru PODMÍNKOU</li>
<li> zkušenosti na obdobné pozici v oblasti automotive min. 5 let PODMÍNKOU</li>
<li> velmi dobrá znalost angličtiny</li>
<li> znalost oblasti automotive</li>
<li> povědomí v oblasti financí</li>
<li> zkušenosti v oblasti řízení výroby</li>
<li> zkušenosti s řízením projektů</li>
<li> orientace v normách ISO 14001, OHSAS 18001, ISO TS 16949</li>
<li> komunikační a vyjednávací schopnosti</li>
<li> zodpovědnost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí silné mezinárodní společnosti</li>
<li> profesní a osobní rozvoj</li>
<li> vzdělávání</li>
<li> flexibilní pracovní doba</li>
<li> cestování do zahraničí</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".