Volné pracovní místo  Vedoucí pobočky

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro významnou společnost zabývající se úklidovými službami, hledáme pro pobočku v Praze schopného kandidáta/ku na pozici Vedoucího provozovny - pobočka Praha.
Náplň práce:
  • zajištění především vnitřních úklidových prací na 25 pobočkách ČS a dalších poboček
  • zajištění venkovního letního a zimního úklidu, údržby zeleně
  • převzetí a příprava dalších nových zakázek
  • personální zajištění pracovníků, zpracování mezd
  • průběžný kontakt se zákazníkem a kontrolní činnost
  • zajištění subdodavatelských prací

Požadujeme

  • SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • základní znalost Zákoníku práce a OZ
  • uživatelská znalost PC
  • ŘP sk. B
  • samostatnost, schopnost vedení týmu
  • organizační schopnosti

Nabízíme

  • dobré platové ohodnocení
  • zázemí stabilní, rozvíjející se společnosti