Volné pracovní místo Vedoucí pobočky

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Brno
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Pro našeho klienta, který je předním českým poskytovatelem přepravních a logistických služeb hledáme Vedoucího pobočky.

Náplň práce:

  • vedení týmu pobočky
  • spolupráce na cenové politice v nákladní dopravě, aktivní účast na cenových nabídkách,
  • odpovědný za interní komunikaci
  • člen širšího týmu při tvorbě plánu společnosti, podíl odpovědnosti na hospodaření společnosti
  • zaměření na podporu dlouhodobých vztahů s klientem, účast na vybraných jednáních
  • vedení a rozvoj podřízených pracovníků, příprava mezd, navrhování odměn, srážek
  • příprava pravidelných reportů pro ředitele dopravy
  • spolupráce na řízení procesů v útvaru dopravy
  • kontrola měsíčních výsledků

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání, praxe v dopravě podmínkou (ideálně 4 a více let na pozici speditér či dispečer),
  • znalosti v oboru silniční dopravy,
  • obecné znalosti ekonomických nástrojů řízení útvaru dopravy,
  • zkušenosti se snižováním nákladů a zvyšování efektivity,
  • aktivní dobrou znalost alespoň jednoho cizího jazyka – AJ, NJ, IJ, FRJ – podmínkou
  • velmi dobrou znalost práce na PC
  • manažerské dovednosti, schopnost vést lidi
  • výborné organizační a komunikační dovednosti
  • pečlivost, samostatnost, odpovědnost, flexibilitu
  • časovou flexibilitu, loajalitu
  • odolnost vůči stresu
  • aktivní ŘP sk B
  • nástup možný ihned

Nabízíme:

  • trvalý pracovní poměr u prosperující společnosti
  • velmi dobré platové ohodnocení – ocenění kvalit a praxe kandidáta
  • příjemný pracovní kolektiv, dobré pracovní zázemí
  • mobilní telefon
  • nástup možný ihned, dle dohody