Volné pracovní místo  Vedoucí projektant - Brno

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Nabízíme vám příležitost stát se členem týmu specialistů ve společnosti působící v oblasti vodního stavitelství a energetiky! Hledáme zkušeného uchazeče na pozici Vedoucí projektant.<br/>
<br/>Hlavní náplň práce:<br/>
<ul>
<li>řízení nově vznikajícího stavebního oddělení</li>
<li>spolupráce při výběru dalších pracovníků</li>
<li>příprava podkladů a návrhy technických řešení</li>
<li>supervize v rámci realizace projektů</li>
<li>spolupráce s oddělením nákupu</li>
<li>práce v týmu - stavební, strojní a elektro inženýrské profese</li>
<li>práce na projektech v tuzemsku i v zahraničí</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li>VŠ vzdělání stavebního směru podmínkou, a to v oblastech jako jsou vodní stavby, konstrukce a dopravní stavby, popř. statika</li>
<li>min. 2- 3 roky praxe, a to v oblasti projekce vodohospodářských staveb (ČOV, vodní stavby aj.) taktéž podmínkou</li>
<li>praxe ve vedení stavebního oddělení/projekční kanceláře podmínkou</li>
<li>zkušenosti s vedením projektů</li>
<li>praxe ve vedení lidí podmínkou</li>
<li>znalost AutoCad, MS Project, MS Office </li>
<li>aktivní znalost angličtiny podmínkou</li>
<li>ŘP sk.B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li>pružná pracovní doba</li>
<li>možnost účasti na ojedinělých a zajímavých projektech v zahraničí</li>
<li>příjemné pracovní prostředí</li>
<li>motivující finanční ohodnocení</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".