Volné pracovní místo VEDOUCÍ PROJEKTU

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Česká Lípa Děčín Litoměřice
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

PRO NAŠEHO KLIENTA S NADSTANDARDNÍM PŘÍSTUPEM K ZAMSTNANCŮM HLEDÁME KANDIDÁTA NA POZICI VEDOUCÍHO PROJEKTU PRO KLÍČOVÉHO ZÁKAZNÍKA

POPIS POZICE:

Zodpovědnost za svěřený projekt u klíčového zákazníka po celou dobu realizace

Zajištuje a řídí personální obsazení projektu pro klíčového zákazníka

Kontrolování plnění rozpočtů na nakupovaný materiál

Zajišťování pravidelných projektových porad a účast na pravidelných poradách firmy

Určování průběhu projektu a zpracovávání harmonogramu

Aktivní účast a vedení schůzek FMEA

Pravidelně se účastní klíčových schůzek se zákazníky v rámci své kompetence

V případě konfliktu termínu vyhledává ve spolupráci s realizačním týmem alternativní možnosti řešení

Plánování výroby

Kontrola skladových zásob

Kontrola kvality a zavádění a řízení systémů kvality výroby

POŽADUJEME:

VŠ/SŠ technického směru

5 let praxe minimálně 2 roky v oblasti projektového řízení ve strojírenském průmyslu

NJ slovem i písmem AJ výhodou

Výborná znalost PC a MS Office znalost Navision výhodou

Zkušenost s jednáním se zákazníky

Řidičský průkaz B

Znalost průmyslového prostředí

Klíčové kompetence:

Samostatnost

Schopnost přicházet s řešením

Zodpovědnost

Flexibilita a schopnost okamžitého rozhodování

Analytické myšlení

Schopnost improvizace

Organizační schopnosti

Schopnost práce v týmu

Komunikativnost

NABÍZÍME:

stabilní zaměstnání v zavedené společnosti s orientací na mezinárodní spolupráci

kolektiv lidí zapálených pro jeden cíl

profesní růst

vzdělávání v oboru

moderní pracovní prostředí

mobilní telefon PC

bonusy

příspěvek na stravování firemní akce