Volné pracovní místo  Vedoucí provozu - Plzeň

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, zavedenou logistickou společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí provozu.

Náplň práce:
  • organizace svozu a rozvozu zásilek v rámci depa
  • vedení provozního pracoviště a součinnost s ostatními organizačními útvary OZ a společnosti, vč. personální obsazenosti pracoviště a dalších souvisejících činností
  • realizace kvalitní překládky zásilek vložených do systému
  • zajištění kvality doručení zásilek, omezení jejich poškození, závleků a krádeží
  • odpovědnost za dodržování předpisů a směrnic na úseku BOZP, PO, čistoty a pořádku při provozu depa
  • zabezpečení informačního toku mezi depem a centrálou v době jeho provozu

Požadujeme

Kvalifikační a odborné požadavky:
  • min. SŠ (strojní/elektro)
  • uživatelskou znalost MS Office
  • znalost AJ (odborná angličtina vítána)
  • zkušenosti na podobné pozici nejlépe 2-3 roky
  • řidičský průkaz sk. B

Osobnostní předpoklady:
  • komunikační schopnosti, pečlivost
  • zodpovědný a pozitivní přístup k práci
  • schopnost zvládat stres
  • vysoké pracovní nasazení
  • samostatnost, svědomitost
  • spolehlivost, loajalita
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • motivující platové ohodnocení
  • zázemí stabilní společnosti s pevným postavením na trhu
  • možnost profesního rozvoje a osobního růstu podpořeného firemními vzdělávacími programy
  • přátelský pracovní kolektiv
  • zaměstnanecké výhody, 5 týdnů dovolené, jazykové kurzy, stravenky, služební mobilní telefon

Nástup: dohodou
Pracoviště: Plzeň

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".