Volné pracovní místo VEDOUCÍ PROVOZU

aktivní
Jobs Contact Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Brno
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní
Hrubý plat
neuvedena

Dynamická brněnská společnost Kofi Kofi, specializující se na prodej kávy, hledá nového kolegu do svého týmu na pozici – vedoucí provozu Jeho úkolem bude provozní zajištění společnosti, optimalizace procesů a vedení týmu.

Náplň práce:* odpovědnost za plnění dohodnutých cílů

  • provozní zajištění společnosti
  • optimalizace procesů
  • vedení týmu
  • správa a údržba majetku firmy
  • reporting vedení společnosti

Požadujeme

  • vzdělání SŠ/VŠ
  • zkušenosti s provozem společnosti
  • zkušenosti s nastavením procesů, optimalizací
  • zkušenost s vedením týmu
  • vysoké pracovní nasazení
  • samostatnost, ale i týmová spolupráce
  • ŘP B, práce na PC
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme

  • hlavní pracovní poměr
  • notebook, telefon
  • zázemí perspektivní společnosti
  • dynamické pracovní prostředí
  • zajímavou a různorodou práci
  • motivující ohodnocení
  • příjemný pracovní kolektiv
  • zaměstnanecké benefity
  • Místo výkonu práce: Brno