Volné pracovní místo  Vedoucí servisu nákladních vozidel

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE je mezinárodní personální agentura, která na evropském trhu práce již více než 25 let poskytuje komplexní služby zaměstnavatelům i uchazečům o práci.

Mezinárodní společnost zabývající se prodejem a servisem nákladních vozidel hledá vhodného kandidáta/ku na pozici VEDOUCÍ SERVISU NÁKLADNÍCH VOZIDEL.

Náplň práce:
  • Zajištění plynulého chodu celé pobočky
  • Zodpovědnost za výsledky servisu nákladních vozidel
  • Vyřizování reklamací, poprodejní péče o zákazníky
  • Aktivní prodej servisních činností
  • Zodpovědnost za BOZP a PO na pobočce
  • Správa servisu i po stránce technického zázemí
  • Vedení 30 zaměstnanců
  • Zdokonalování činností a služeb servisu

Požadujeme

  • Vzdělání technického směru
  • Praxe na vedoucí pozici silně orientované na zákazníka
  • Znalost práce s PC (MS Office)
  • Dobré organizační a vynikající komunikační schopnosti
  • Samostatnost, spolehlivost
  • Flexibilita, odolnost vůči stresu
  • Proaktivní přístup, kreativní myšlení
  • Aktivní ŘP

Nabízíme

  • Perspektivní zaměstnání u stabilní mezinárodní společnosti
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity, 13. a 14. plat, telefon, notebook, služební automobil

Jiná sdělení

Nástup: Ihned nebo dle dohody
Místo pracoviště: Praha-východ

V případě zájmu zašlete, prosím, svůj životopis pomocí formuláře "Odpověď na inzerát".

TIP NA KANDIDÁTA
Není tato nabídka to pravé pro Vás? Zašlete nám tip na vhodného uchazeče na tuto pozici a pokud nastoupí, získáte odměnu ve výši 5 000 Kč.

S osobními údaji, které jsou poskytovány společnosti OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., IČO: použijte odpovědní formulář za účelem zprostředkování zaměstnání je nakládáno v souladu se zákonem č.101/2000Sb. Poskytnuté údaje jsou ponechány v databázi po dobu nezbytnou ke zprostředkování zaměstnání nebo až do odvolání písemnou formou. Údaje mohou být poskytovány třetí osobě pouze po souhlasu osoby údaje poskytující. Ustanovení §12 a 21 zákona č.101/2000Sb. upravují Vaše právo na informaci o zpracování údajů, vysvětlení, možnosti aktualizace a likvidaci osobních údajů.