Volné pracovní místo VEDOUCÍ SKLADU – ŘIDIČ VZV – 3 SMĚNY

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Liberecký kraj
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity

Popis pracovní nabídky

*Vedení skladového hospodářství
*Vedení týmu podřízených
*Obsluha vysokozdvižného vozíku
*Manipulace a příjem zboží

Náš klient je mezinárodní výrobní společnost se sídlem u Liberce.

Požadujeme

*Platné oprávnění a praxe v řízení vysokozdvižného vozíku podmínkou – skupina W1 (H1) do 5 tun
*USO/SŠ
*Praxe na podobné pozici velkou výhodou
*Uživatelská znalost práce s počítačem (SAP výhodou)
*Schopnost vést a motivovat tým
*Zodpovědnost, pracovitost
*Organizační a komunikační schopnosti
*Ochota pracovat na 3 směny

Nabízíme

*Zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti
*Odpovídající platové ohodnocení
*Zaměstnanecký výhody, balíček benefitů

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.

Podobné nabídky práce

Skladový vedoucí s AJ
Ref. č.: 11-21-222021. Máte zájem pracovat ve špičkové firmě, ve které najdete ty nejmodernější technologie? Angličtina je pro Vás "no problem"? Máte zkušenosti s vedením skladu nebo v oblasti logistiky a výzvám říkáte "ANO"?<br/ ...
Grafton Recruitment s.r.o. Liberec Plný úvazek
týden
VEDOUCÍ SKLADU (automotive)
Co vás čeká: • zajišťování každodenního chodu skladu výrobní společnosti • zodpovědnost za sklad materiálu, dílů i hotových výrobků • úzká spolupráce s ostatními odděleními a externími partnery • zajištění expedice včetně objedná ...
DENSO AIR SYSTEMS CZECH, s.r.o. Newtonova 484, Liberec Plný úvazek