Volné pracovní místo  Vedoucí skladu okres Praha východ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • řízení a koordinace činnosti velkoskladu PHL v oblasti příjmu skladování výdeje a kvality PHL včetně plánování a řízení režijních nákladů skladu
  • řízení a vedení pracovního týmu zaměstnanců (zejména management provozu skladu a jednotky HZS skladu)
  • koordinace veškerých činností na skladu a spolupráce s ostatními odbornými útvary společnosti a externími subjekty zejména v oblasti procesů investic a oprav a údržby

Kvalifikační požadavky na uchazeče:

  • požadované vzdělání SŠ nebo VŠ nejlépe technického směru výhodou
  • praxe z oblasti chemického průmyslu nebo strojírenství
  • relevantní praxe na vedoucí pozici alespoň 3 roky (mistr leader vedoucí a jiné)
  • potřebná znalost aktivní práce na PC MS Office výhodou znalost SAP
  • znalost procesů investic oprav a údržby předchozí praxe
  • ŘP skupina B (aktivní řidič)
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • termín nástupu: prosinec popřípadě dohodou
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • prosperující česká společnost
  • smlouva na HPP na dobu neurčitou s tří měsíční zkušební dobou
  • 5 týdnů dovolené příspěvek na stravování a penzijní pojištění
  • místo výkonu práce: Praha východ

V případě zájmu nám zasílejte své strukturované životopisy.