Volné pracovní místo VEDOUCÍ SKLADU, ref. č. E-273

aktivní
APROFES,s.r.o.

APROFES, s.r.o. byla založena před 20lety. Své služby poskytuje klientům na celém území ČR a Slovenska.

Disponujeme výhradně týmem odborníků, kteří jsou specializováni na personální problematiku a personální psychologii. Stoprocentně tedy ručíme za kvalitu své práce.

APROFES, s.r.o. nabízí komplexní profesionální služby z oblasti lidských zdrojů – personálního poradenství:

  • vyhledávání a výběry kvalifikovaných pracovníků na základě požadavků klienta
  • cílený výběr – head hunting
  • zprostředkování práce
  • psychologické analýzy osobnosti
  • personální audity
  • výcvikové programy, vzdělávací semináře
  • psychologické a personální poradenství
  • dopravně-psychologické vyšetření
Místo pracoviště
Praha - východ
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Naším klientem je společnost zabývající se prodejem hutního materiálu a příslušenství pro okna, dveře, fasády, požární uzávěry a mobilní protipovodňové hrazení.

Pracovní náplň:

  • organizace práce podřízených ve skladu
  • rozdělení a kontrola práce
  • jednání s dodavateli
  • řešení denních provozních záležitostí
  • řízení procesů příjmu, skladování a výdeje materiálu a zboží
  • zodpovědnost za dodržování plánu vyskladňování zboží, expedici
  • zodpovědnost za správnost evidence materiálu v systému skladového hospodářství
  • organizace práce zaměstnanců skladu
  • zodpovědnost za technický stav svěřené mechanizace (jeřáby, VZV)

Pracoviště: Praha – východ
Nástup: dohodou

Požadujeme

  • SŠ vzdělání strojního směru
  • 5 let praxe na pozici vedoucího skladu s hutním materiálem
  • výborná znalost hutního materiálu
  • zkušenosti s vedením lidí
  • ŘP sk. B
  • přirozená autorita
  • organizační schopnosti, logické a analytické myšlení

Nabízíme

  • automobil k osobním účelům
  • nadprůměrné finanční ohodnocení

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.