Volné pracovní místo  Vedoucí skupiny distribučních služeb

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Technické a organizační zajištění provozu směny, spolupráce na zajištění personálních kapacit
Plnění provozních cílů
Výcvik zaměstnanců a jejich rozvoj
Podílení se na vedení týmu a podávání návrhů na řešení disciplinárních záležitostí
Spolupráce na neustálém zlepšování firemních procesů
Plnění úkolů od vedoucího oddělení Distribučních služeb
Udržení dobrých mezipracovních vztahů v týmu, stejně jako v celé společnosti
V případě potřeby podílení se na provozním procesu

Požadujeme

Schopnost konstruktivní práce pod tlakem a stresem
Schopnost efektivního stanovování priorit v rámci stanovených úkolů
Asertivní osobnost
Schopnost zřetelné ústní i písemné komunikace, velmi dobré organizační schopnosti
Manažerské schopnosti a zkušenost s vedením lidí způsobem, který podporuje týmovou práci namísto sledování individuálního prospěchu
Schopnost trénovat podřízené, dohlížet na ně a motivovat je
Schopnost spolupracovat otevřeně a přímo s ostatními
Pokročilou schopnost práce na pc
Komunikativní znalost anglického jazyka - velkou výhodou

Nabízíme

práci v přátelském kolektivu s dvousměnným pracovním režimem (ranní, odpolední)
vzdělávací a jazykové kurzy zdarma
dotované stravování
roční odměny až do výše jednoho měsíčního platu
produkty zákazníků Sony DADC za zvýhodněné ceny (CD, DVD, BD, PS)
příspěvek na penzijní připojištění
dovolenou navíc
zvýhodněné telefonní tarify od T-mobile
placené přesčasy a možnost jejich vybírání formou náhradního volna
možnost účasti na firemních akcích (Vánoční večírek, Rodinný den, sportovní akce)
vstupenky na fotbal, abonentky do divadel

Pracoviště: Plzeň - jih, Štěnovice

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj životopis v ČJ, s aktuální fotografií, na e-mail použijte odpovědní formulář a uveďte značku 36914/SN.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2015. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Jiná sdělení

Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Vedoucí skupiny distribučních služeb