Volné pracovní místo Vedoucí směny – směnový mistr

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Královéhradecký kraj
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

  • Vede kolektiv cca 30–35 lidí s cílem splnění výrobních úkolů.
  • Nese odpovědnost za efektivitu řízení směny.
  • Nese odpovědnost za dodržování kvalitativních parametrů výrobku na všech výrobních operacích.

Pro stabilní výrobní společnost hledáme nové uchazeče na pozici Vedoucí směny – směnový mistr.

Požadujeme

  • Ukončené středoškolské vzdělání v oboru strojírenském nebo dřevozpracujícím
  • praxe s vedením kolektivu ve výrobním podniku min. 3 roky.
  • Ochotu pracovat v 3 směnném provozu.
  • Schopnost týmové práce a komunikativnost.
  • Ochotu učit se novým pracovním postupům.
  • Dobrý zdravotní stav.

Nabízíme

  • Zajímavou práci s lidmi v prostředí mezinárodní firmy.
  • Nadprůměrné finanční ohodnocení.
  • Příplatky za noční směny.
  • Výkonnostní ohodnocení, PŮLROČNÍ A ROČNÍ ODMĚNY.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Stravovací poukázky v hodnotě 80Kč.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.

Podobné nabídky práce

Technik pro servis nápojových a potravinových automatů
Servis automatů na prodej kávy a potravin Kontrola kvality Komunikace se zákazníkem Péče o náhradní díly
Dallmayr Vending & Office, k.s. Pardubický kraj/Hradecký kraj Plný úvazek
aktivní
Podsládek - 1611/85
Odborný pracovník v pivovarské výrobě.
Personal Náchod Náchod Plný úvazek
aktivní
Směnový mistr výroby - 1611/88
Vedení týmu pracovníků výroby. Komunikace s oddělením údržby. Zodpovědnost za plnění plánu výroby. Organizace práce. Dodržování zásad BOZP a PO. Práce ve 2směnném provozu.
Personal Náchod Trutnovsko Plný úvazek
aktivní
Mistr/ová výroby
Kontakt e-mailem <!--poslatEmail--> telefonicky nebo osobně na pracovišti. - SŠ strojního zaměření - znalost předpisů BOZP, PO a ŽP v rozsahu vedoucího zaměstnance - uživatelská znalost obsluhy PC - MS Office, SAP výhodou - znalos ...
KBA-Grafitec s.r.o. Opočenská 83, Dobruška Plný úvazek
dnes
Směnový vedoucí technik
Náplň práce: • Operativní řízení poruch a oprav na směně • Sledování zarážek • Objednávání náhradních dílů a servisních služeb • Provádění analýz příčin poruch • Přijímání opatření k eliminaci závad • Řízení týmu specialistů a pr ...
ANTOLIN LIBAN, s.r.o. 130, Rychnov nad Kněžnou Plný úvazek
včera
Vedoucí výrobního týmu
Náplň práce: • Řídí tým operátorů výroby a seřizovače • Zodpovídá za výrobu dle odvolávek a požadavků zákazníka • Spolupracuje s Mistrem na vytváření podkladů pro denní reporting • Zodpovídá za dodržování zásad Samostatné preventi ...
včera