Volné pracovní místo Vedoucí spedice okres Kladno

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Kladno
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Mezinárodní logistická společnost zabývající se kamionovou leteckou a námořní přepravou skladováním a distribucí vyhlašuje výběrové řízení na níže uvedenou pracovní pozici. Máte chuť zažít něco nového vybudovat si svůj tým ? Ovládáte anglický jazyk a dokážete pracovat více než ostatní? Potom jste náš člověk!

Náplň práce:

  • vytěžování spedice
  • tvorba plánů a cílů na budoucí období
  • výběr a řízení svých podřízených
  • řízení procesů v logistice
  • komunikace se zákazníky udržování a rozšiřování vztahů s nimi
  • každodenní komunikace s řidiči
  • odpovědnost za plnění úkolů oddělení v souladu s právními předpisy koncepcí strategií a ustanoveními systému řízení společnosti

Požadujeme:

  • obchodního ducha se zaměřením na výsledky
  • přirozeně autoritativní povahu
  • schopnost vést obchodní jednání
  • nutností zkušenosti z oblasti logistiky oddělení spedice
  • zkušenosti s plánováním a vytěžováním přepravy
  • středně pokročilá znalost anglického jazyka (komunikace se zákazníky)

Nabízíme:

  • jistotu a stabilitu zaměstnavatele
  • možnost seberealizace
  • zajímavé finanční ohodnocení s možností růstu
  • smlouvu na HPP
  • možnost nástupu ihned nebo dohodou
  • místo výkonu práce okres Kladno

V případě zájmu zasílejte své strukturované životopisy.