Volné pracovní místo VEDOUCÍ STROJÍRENSKÉ VÝROBY /30.000 Kč/

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Olomoucko
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Máte vzdělání strojírenského zaměření? Rádi pracujete s lidmi a máte zkušenosti s vedením týmu?

Významná společnost působící v oboru strojírenství hledá vhodného kandidáta na pozici:

VEDOUCÍ STROJÍRENSKÉ VÝROBY /30.000 Kč/

Náplň práce:

  • koordinace činností na svěřeném pracovišti
  • odpovědnost za bezproblémový chod výroby
  • dohled nad plněním plánů
  • dozor nad dodržováním stanovených postupů na přiděleném pracovišti

Požadujeme

  • SŠ – odborné s maturitou – strojírenství
  • zkušenosti s vedením lidí
  • AJ nebo NJ – výhodou
  • praxe min. 1 rok v oboru
  • uživatelská znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B – výhodou

Nabízíme

  • zázemí silné stabilní společnosti
  • motivující platové ohodnocení + prémie
  • možnosti osobního a odborného růstu
  • zaměstnanecké výhody – stravování v areálu společnosti
  • mobilní telefon
  • týden dovolené navíc nad rámec stanovený zákonem
  • jazykové a odborné kurzy
  • odpočinkové pobyty v zahraničí

Lokalita pracoviště: práce na Olomoucku

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.