Volné pracovní místo  VEDOUCÍ TECHNIK ZEMĚDĚLSKÉHO POKUSNICTVÍ, re.f.č IV 058

Lokalita a další
Vzdělání Vyšší odborné

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Náš klient se zabývá testováním biologické účinnosti přípravků na ochranu rostlin v zemědělství v režimu GEP certifikátu, GLP certifikátu a hodnocením odrůdových pokusů ve Francii, Německu, Polsku, České republice, Slovensku a dalších zemích Evropy.

Společnost. rozšiřuje své aktivity v České republice a hledá pro svou pobočku nového pracovníka do týmu na pozici: Vedoucí technik zemědělského pokusnictví

Náplň práce:
  • Zakládání polních pokusů po celé ČR a na Slovensku
  • Vyhodnocení dat z polních pokusů
  • Zpracování dat v ARM
  • Úzký kontakt s klienty

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oblasti zemědělství (ochrana rostlin)
  • Praxe v polním pokusnictví, či v příbuzném oboru - minimálně 3 roky
PODMÍNKOU!!!
  • Schopnost zpracovávat data na PC
  • Pečlivost, flexibilita, vysoké pracovní nasazení
  • Řidičské oprávnění – B
  • konverzační znalost angličtiny

Nabízíme

  • Zajímavou práci vytvářející nové výzvy
  • Zázemí rostoucí evropské společnosti, firemní bonusy
  • Školení v zahraničí – Francie, Německo, Polsko
  • Dobré platové ohodnocení
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".