Volné pracovní místo  Vedoucí technologie lisování a hlubokého tažení

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-30-201473. Máte zkušenost s výrobními technologiemi, prací na nástrojárně, zkušenost s vedením lidí a komunikativní znalost AJ? <br/>Chcete získat zajímavé zkušenosti a pracovat v příjemném kolektivu?<br/>Pak tato nabídka míří právě k Vám!<br/>Hledáme VEDOUCÍHO TECHNOLOGIE LISOVÁNÍ A HLUBOKÉHO TAŽENÍ.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> koordinace práce na nástrojárně</li>
<li> vedení týmu</li>
<li> vedení, zaškolování a rozvíjení znalostí nástrojářů a seřizovačů</li>
<li> vytváření a zlepšování nástrojů</li>
<li> řešení problémů s nástroji a při problémech v seřízení v oblasti kvality a technických standardů</li>
<li> komunikace s dodavateli nástrojů</li>
<li> organizování a plánování práce nástrojárně</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ technického směru</li>
<li> prokazatelná zkušenost na obdobné pozici min. 5 let</li>
<li> znalost práce v 3D CAD systému</li>
<li> komunikativní znalost anglického jazyka</li>
</ul>

Nabízíme

flexibilní pracovní doba 6:30- 9:30<br/>20 dnů dovolené, která se v návaznosti na počet odpracovaných let navyšuje<br/>stravenky v hodnotě 80,- Kč<br/>roční navyšování mezd