Volné pracovní místo  VEDOUCÍ TPV

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Pro silnou a dynamicky se rozjíždějící výrobní společnost se sídlem v Kaplici hledáme schopného uchazeče, který obsadí pozici Vedoucího TPV.

Vaším úkolem bude:
  • zodpovědnost za náběh nových projektů, za zákaznické audity;
  • zajistit plynulý průběh technické
přípravy výroby v rámci společnosti, racionalizace výrobních procesů;
  • změnové řízení výrobků a procesů, organizace archivu technické dokumentace, organizační, personální a disciplinární vedení podřízených;
  • zpracovávat nabídky a poptávky;
  • zajišťovat výrobu nářadí, přípravků a výrobních pomůcek;
  • spolupracovat při zpracování technické dokumentace;
  • spolupracovat při schvalování požadavků na nové investice v rámci technologií;
  • vést jednání se zákazníkem a dodavateli;
  • kontrolovat práci a postupy podřízených pracovníků a celkový chod oddělení;
  • stanovování, zavádění a kontrola nápravných opatření k vyloučení opakování chyb;
  • dodržuje zásady bezpečnosti práce, dbá na dodržování vnitřních směrnic a předpisů,
dodržování pořádku a třídí odpad.

Požadujeme

  • vzdělání technického směru;
  • aktivní znalost NJ, ANJ slovem a písmem;
  • zkušenosti s vedením pracovního kolektivu;
  • znalost práce na PC;
  • ŘP skupiny B;

Nabízíme

  • možnost stat se členem týmu rozvíjející se výrobní společnosti;
  • příležitost aktivně se podílet na dosažení firemních cílů;
  • velmi dobré mzdové ohodnocení;
  • příspěvek na stravování
  • další firemní benefity;
  • nástup ihned.

Jiná sdělení

Zaulala Vás naše nabídka? Pak neváhejte a zašlete svůj strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT. Těším se na spolupráci!