Volné pracovní místo  Vedoucí týmu produktových inženýrů

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 11-30-209350. Staňte se i Vy součástí úspěšného týmu našeho klienta, mezinárodní společnosti, na pozici:<br/>
<br/>VEDOUCÍ TÝMU PRODUKTOVÝCH INŽENÝRŮ<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> komunikace se zákazníkem a dodavateli</li>
<li> specifikace výrobku v souladu s požadavky zákazníka</li>
<li> vývoj elektrických a mechanických komponentů v souladu s těmito požadavky</li>
<li> tvorba nutných tolerančních a zadání MKP výpočtů </li>
<li> zodpovědnost za tvorbu D-FMEA pro jednotlivé produktové řady</li>
<li> správa požadované technické dokumentace</li>
<li> péče o zákaznické výkresy a jejich odsouhlasení se zákazníkem</li>
<li> spolupráce s týmem procesních inženýrů na P-FMEA</li>
<li> koordinace a dohled nad procesem změn a uvolňování dílů</li>
<li> objednávání a koordinace výroby prototypů a jejich testování</li>
<li> vedení týmu produktových inženýrů a mechatronické laboratoře</li>
<li> reportování technickému řediteli</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ technického směru, nejlépe oboru mechatronika nebo strojírenství</li>
<li> praxe v oboru automotive min. 5 let</li>
<li> velmi dobrá znalost AJ a NJ</li>
<li> znalost MS Office, 3D CAD systémů, PLM a PPS systémů, FMEA, FEA, DOE, Six Sigma, APQP</li>
<li> zkušenosti s projektovým řízením</li>
<li> znalost směrnice jakosti a životního prostředí ( ISO TS 16949, ISO 14001 ), bezpečnostních předpisů (OHSAS 18001)</li>
<li> znalost CAN diagnostiky, řídících systémů a testovacích metod</li>
<li> analytické řešení problémů</li>
<li> komunikační schopnosti a schopnost prezentace výsledků práce a vedení týmu</li>
<li> schopnost práce pod tlakem</li>
<li> řidičský průkaz B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti</li>
<li> moderní pracovní prostředí</li>
<li> prostor pro další rozvoj kariéry a profesní růst</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> vzdělávací kurzy a školení</li>
</ul>