Volné pracovní místo VEDOUCÍ ÚDRŽBY A SPRÁVY BUDOV #2858297

aktivní
People Consulting s.r.o.

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Místo pracoviště
Teplice
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní, MBA, MBT, postgraduální studium

hledá pro svého klienta, výrobce potravin působícího v rámci celé Evropy, kandidáty/kan­didátky na pozici

VEDOUCÍ ÚDRŽBY A SPRÁVY BUDOV

Pracovní náplň:

· Navrhování, řízení a realizace investic,
· rozvoj a vedení týmu,
· spolupráce na regionální úrovni při zavádění nových standardů,
· spolupráce a koordinace při implementaci nových procesů/techno­logii,
· strategické řízení a plánování údržby strojů,
· optimalizace nákladů na údržbu a energie,
· plánovací a kontrolní činnost.

Požadujeme

Požadujeme:

· VŠ/SŠ vzdělání, technický obor výhodou,
· praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti,
· zkušenosti s vedením investičních projektů,
· zkušenost s vedením týmu,
· Anglický jazyk na velmi dobré úrovni,
· organizační dovednosti,
· velmi dobrá orientace v technické dokumentaci,
· znalost TPM výhodou.

Nabízíme

Nabízíme:

· Zázemí stabilní a silné mezinárodní společnosti,
· přátelský kolektiv,
· týden dovolené navíc,
· další zaměstnanecké benefity,
· příjemné a moderní pracovní prostředí.

Jiná sdělení

¨Máte-li zájem o tuto pozici, použijte prosím možnost „odpovědět“.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.