Volné pracovní místo  VEDOUCÍ ÚDRŽBY ref. č. Pa 295

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost působící na jižní Moravě, hledáme vhodného uchazeče na pozici VEDOUCÍ ÚDRŽBY

Popis pozice:
  • zodpovídá za vedení, rozvoj a vzdělání podřízených pracovníků - za tvorbu rozvojových plánů, plánů vzdělávání a školení
  • zodpovídá za zpracování procesní mapy a trvalou optimalizaci flow na svém útvaru i ke svému internímu a externímu zákazníkovi
  • je odpovědný za péči o majetek společnosti, jeho opravy a údržbu dle plánu údržby, je povinen zpracovávat a realizovat plány údržby a provádět jejich měsíční vyhodnocení
  • vybírá pracovníky na přímé podřízené pozice

Místo práce: Jihomoravský kraj

Termín nástupu: dle možností uchazeče

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání - elektro, strojírenství
  • praxe 5 let, z toho alespoň 3 roky v řízení týmu min. 15 pracovníků
  • znalost PC - MS Office, IS SAP, Lotus Notes
  • anglický jazyk - komunikativně
  • organizační a komunikatční dovednosti, schopnost vedení lidí
  • smysl pro morálku

Nabízíme

  • práci v perspektivní a dynamicky se rozvíjející výrobní společnosti s výjimečnou firemní kulturou
  • finanční ohodnocení dle plnění výkonových, spotřebních a kvalitativních norem
  • týden dovolené navíc
  • podnikové stravování
  • možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • příležitost ke kariérnímu růstu

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".