Volné pracovní místo  Vedoucí údržby s AJ (od 38.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Hledáme zkušeného pracovníka, který má praxi na pozici manažera údržby ve výrobní firmě a ideálně mezinárodním prostředí.
Mluvíte anglicky? Zašlete nám Váš životopis v ČJ i AJ!

Náplň práce:

  • zodpovědnost za vedení celého oddělení údržby
  • dohled nad činnostmi podřízených pracovníků
  • nákup potřebných věcí v rámci údržby
  • zodpovědnost za BOZP a PO v rámci oddělení
  • zefektivňování procesů v údržbě, příp. výrobě

Požadujeme

  • min. 2 roky praxe na pozici manažera údržby ve výrobní firmě
  • angličtinu – na pokročilé úrovni (ústní i písemná)
  • SŠ/VŠ technického směru
  • znalost principů štíhlé výroby, metod a nástrojů - KANBAN, LEAN, 5S, TPM, atd. výhodou
  • schopnost práce pod tlakem

Nabízíme

  • velmi dobrou zkušenost na HPP v mezinárodní firmě, která dynamicky roste
  • práci v příjemném prostředí s novými stroji a mnoha zakázkami
  • zaměstnanecké benefity vč. atraktivní mzdy s možným růstem
  • odborné vzdělávání s možností osobního rozvoje
  • nástup možný ihned
  • pomoc při hledání bydlení