Volné pracovní místo  VEDOUCÍ ÚDRŽBY|AUTOMOTIVE|BEZ ANGLIČTINY|AŽ 40 000 KČ|

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 4-30-221514. Máte praxi s vedením lidí, nebojíte se převzít odpovědnost za svěřenou oblast a chcete pracovat v moderním provoze, který je součástí budoucnosti v oblasti výroby automotive dílů?<br/>
<br/>Náš klient, který působí na mezinárodním poli v oblasti výroby dílů pro automotive Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici "VEDOUCÍ ÚDRŽBY|AUTOMOTIVE|BEZ ANGLIČTINY|AŽ 40 000 KČ|".<br/>
<br/>Pracovní náplň:<br/>
<ul>
<li> odpovědnost za tým údržby (cca 50 lidí)</li>
<li> příprava plánů oprav strojů a zařízení</li>
<li> přejímka technické dokumentace ke strojům a zařízením a její aktualizace</li>
<li> odpovědnost za opravy strojů a zařízení</li>
<li> starost o svěřený rozpočet v oblasti údržby</li>
<li> odpovědnost za bezpečnost strojů a zařízení</li>
<li> spolupráce s externími dodavateli pro údržbu strojů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ vzdělání v technické oblasti je podmínkou</li>
<li> zkušenosti v oblasti údržby</li>
<li> zkušenosti s vedením týmu</li>
<li> dobrá znalost práce s PC ( MS Office)</li>
<li> samostatnost, pečlivost</li>
<li> ŘP sk. B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> flexibilní pracovní doba</li>
<li> osobní ohodnocení</li>
<li> příspěvek na dopravu</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> možnost relokačního balíčku</li>
<li> příplatky na stravování</li>
<li> životní a penzijní připojištění </li>
<li> motivující finanční ohodnocení</li>
<li> možnost dalšího kariérního růstu</li>
</ul>