Volné pracovní místo  VEDOUCÍ VODNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ, ref. č. M 351

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Popis pracovní nabídky

Lokalita: okres Bruntál
Pracovní poměr: Hlavní pracovní poměr

Pro našeho klienta, významného výrobce obalových materiálů a polotovarů z hliníku, hledáme kandidáty na pozici Vedoucí vodního hospodářství.

Náplň práce:
  • organizace a řízení úseku vodního hospodářství včetně ochrany životního prostředí
  • zodpovědnost za vypracování provozních, technologických, bezpečnostních a hygienických předpisů v oblasti vodního hospodářství,
  • činnost v oblasti koncepce a plánování v oblasti odpadového hospodářství, zdrojů, spotřeby, čištění a vypouštění vod

Nástup: ihned, popř. dohodou
Pracoviště: Bruntálsko

Požadujeme

  • VŠ chemická (příp. ÚSO chemické)
  • praxe v oboru výhodou
  • odborné znalosti: znalosti legislativy v oblasti vod, odpadů, ŽP, úpravy rozvodů vod atd.
  • ŘP skupiny B
  • znalost AJ nebo NJ (odborná terminologie výhodou)
  • MS Office, Internet, SAP R/3 výhodou
  • nabídka je vhodná i pro absolventy

Nabízíme

  • zázemí výrobní společnosti v oblasti obalových materiálů na bázi hliníku
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zajímavou, různorodou a zodpovědnou práci s možností profesního růstu
  • týden dovolené navíc
  • firemní benefity (stravování, penzijní připojištění)

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

V případě zámu použíte volbu "odpovědět".