Volné pracovní místo VEDOUCÍ VÝROBNÍHO PROVOZU - ref. č. M 345

aktivní
APROFES,s.r.o.

APROFES, s.r.o. byla založena před 20lety. Své služby poskytuje klientům na celém území ČR a Slovenska.

Disponujeme výhradně týmem odborníků, kteří jsou specializováni na personální problematiku a personální psychologii. Stoprocentně tedy ručíme za kvalitu své práce.

APROFES, s.r.o. nabízí komplexní profesionální služby z oblasti lidských zdrojů – personálního poradenství:

  • vyhledávání a výběry kvalifikovaných pracovníků na základě požadavků klienta
  • cílený výběr – head hunting
  • zprostředkování práce
  • psychologické analýzy osobnosti
  • personální audity
  • výcvikové programy, vzdělávací semináře
  • psychologické a personální poradenství
  • dopravně-psychologické vyšetření
Místo pracoviště
Zlínský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou, vyšší odborné

Popis pracovní nabídky

Lokalita: Zlínsko
Pracovní poměr: Hlavní pracovní poměr

Pro našeho klienta, pobočku významné mezinárodní výrobní společnosti působící na Zlínsku, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí výrobního provozu

Pracovní náplň:

  • kompletní zodpovědnost za vedení výrobního provozu
  • řízení cca 100-členného týmu pracovníků

Nástup: dohodou
Pracoviště: Vizovicko

Požadujeme

  • SŠ/VŠ tech.směru (elektrotechnika, strojařina)
  • minimálně 5 let praxe na podobné pozici (u zahraniční společnosti výhodou)
  • znalost problematiky elektrotechnické, popř. strojírenské výroby,
  • německý jazyk slovem a písmem,
  • schopnost vedení velkého kolektivu, manažerské schopnosti
  • znalost metod plánování a BOZP
  • uživatelsky MS Office
  • tah na branku, aktivita, pečlivost, komunikativnost
  • anglický jazyk výhodou

Nabízíme

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení a prémie
  • automobil, mobilní telefon
  • další zaměstnanecké benefity

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.