Volné pracovní místo  Vedoucí výrobního úseku s NJ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Máte praxi jako mistr/vedoucí výroby ve strojírenské výrobě? Umíte velmi dobře německy? Chcete pracovat pro perspektivní mezinárodní společnost? Pak nám napište!<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> vedení svěřeného výrobního úseku</li>
<li> vedení týmu lidí</li>
<li> zajištění objednávek</li>
<li> organizace předních pracovníků a další rozdělování práce</li>
<li> zodpovědnost za plnění výrobních cílů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SOU/SŠ vzdělání technického směru</li>
<li> praxe ve vedení pracovního kolektivu ve strojírenské výrobě</li>
<li> praxe s vedením výrobního úseku</li>
<li> pokročilá znalost NJ</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> příspěvek na dopravu (3,30 Kč/Km)</li>
<li> 13. plat</li>
<li> stravenky</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> pravidlené navyšování platu</li>
<li> jazykové a odborné vzdělávání</li>
<li> příspěvky na penzijní pojištění</li>
<li> zvýhodněný mobilní tarif</li>
<li> kulturní a sportovní akce</li>
<li> soutěže pro zaměstnance</li>
<li> cafeteria</li>
</ul>