Volné pracovní místo  Vedoucí výroby Českobudějovicko

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

Pro našeho významného klienta společnost sídlící na českobudějovicku hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucího výroby.

Náplň práce:
  • vedení výrobního závodu - 120 operátorů výroby ve směnném provozu
  • nadřízenost oddělení logistiky plánování skladu mistrům výroby
  • návrhy na zlepšení efektivity výroby
  • testování nových výrobků předvýrobní dokumentace
  • vedení výrobních inženýrů a oddělení techniky
  • koordinace reklamačního procesu
  • vyhodnocování výrobních procesů
  • koordinace procesů validace dodržování principu ergonomie

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ technického směru
  • praxe na vedoucí pozici ve výrobním podniku min.4 roky podmínkou
  • AJ - pokročilá úroveň podmínkou! (denní komunikace)
  • znalost výrobních technologií zpracování plastů
  • pc znalosti - MS Office ERp systém
  • organizační schopnosti samostatnost komunikativnost pečlivost odolnost vůči stresu
  • flexibilita technické povědomí

Nabízíme:
  • zázemí stabilní společnosti s potenciálem růstu
  • přátelské prostředí
  • odpovídající platové ohodnocení
  • benefity
  • školení další vzdělávání cestování
  • pracoviště: českobudějovicko

Zaujala Vás pracovní pozice? Máte požadované znalosti a zkušenosti na vedoucí pozici ve výrobním podniku? Zašlete nám Váš životopis na použijte odpovědní formulář

Jiná sdělení

Zaujala Vás pracovní pozice? Máte požadované znalosti a zkušenosti na vedoucí pozici ve výrobním podniku? Zašlete nám Váš životopis pomocí volby "odpovědět".