Volné pracovní místo  Vedoucí výroby - flexi pass (Litoměřicko)

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné

Společnost jež v posledních několika letech zažívá růst hledá do svého týmu novou posilu na pozici Vedoucího výroby.

Nabízíme:

  • atraktivní finanční ohodnocení dle vašich zkušeností
  • bonusy od společnosti (zaměstnanecké balíčky flexi pasy příspěvek na obědy mobil i k soukromému využití automobil k výjezdům NTB...)
  • pracovní poměr na HPP
  • práce pouze na ranní směnu
  • možnost seberealizace s podporou od vedení společnosti
  • možnost kariérního růstu a osobního rozvoje v rámci firmy
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti.

Náplň práce:

  • koordinace výrobních kapacit
  • řízení projektů a výroby včetně sestavování plánu výroby
  • jednání s návštěvami ze stran zákazníků
  • komunikace a jednání se zákazníky a dodavateli
  • zodpovídání za rychlé a úspěšné řešení reklamací
  • analýza efektivity výroby a provozu
  • hodnocení výrobních a finančních plánů výroby
  • účast na vývoji nových produktů
  • kontrola dodržování norem a předpisů školení a motivace zaměstnanců
  • aplikace moderních metod návrh nápravných zařízení
  • místo výkonu práce: Roudnice nad Labem.

Požadujeme:

  • SŠ odborné vzdělání technicko-manažerského směru
  • znalost problematiky HACCP výhodou
  • znalost práce na PC řidičský průkaz sk. B
  • odolnost vůči stresu dobré komunikační schopnosti.