Volné pracovní místo Vedoucí výroby s AJ – divize lakování (od 45.000 Kč)

aktivní
SUGESTO s.r.o.
Místo pracoviště
Prostějov
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity, středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

Hledáme zkušeného manažera, který má praxi v řízení výroby a zároveň hovoří anglicky.

Náplň práce:

  • řízení svěřeného úseku výroby
  • dohled nad plánováním výroby, plněním stanovených výrobních cílů
  • řešení technických nedostatků ve výrobě, plánování vytíženosti strojů
  • zodpovědnost za efektivitu výroby a zlepšování výroby
  • vedení a řízení týmu podřízených

Požadujeme

  • praxi na vedoucí pozici ve výrobní společnosti – automotive výhodou
  • AJ na velmi dobré úrovni – min. B2 úroveň
  • vzdělání technického směru, ideálně strojírenství nebo příbuzné obory
  • znalost LEAN, 5S, aj. výhodou
  • odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • práci pro významnou mezinárodní firmu v kraji
  • zajímavé finanční ohodnocení s možným růstem
  • bohatou škálu firemních benefitů
  • možnost seberealizace na zodpovědné pozici
  • různé příspěvky na sport, aj.
  • vzdělávání, odborný rozvoj
  • nástup možný ihned
  • moderní pracoviště v Prostějově

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.